Diódový laser umožňuje nanomolekulám kyseliny hyaluronovej preniknúť do kože. Má tiež biostimulačné vlastnosti - kožné bunky sú vďaka jeho pôsobeniu stimulované k rýchlej a účinnej regenerácii. Fibroblasty sú stimulované k produkcii kolagenových vlákien. Jedná sa o metódu, ktorá zaisťuje dlhotrvajúce účinky.

mezoliftLaserové ošetrenie kyselinou hyaluronovou

Dehydratácia a chýbajúca elasticita kože, celkový zlý stav zrelej pleti, viditeľné a hlboké vrásky, ochabnutá pleť v okolí oči, lifting pleti.

Odporúča sa kúra: 6 ošetretrení 1 x za 3 týždne. Následne sa Frax Penom vprace priamo cez póry do pokožky kyselina hyaluronová. Pleť ostane vypnutá a výsledný efekt vydrží 6 mesiacov.

Cena ošetrenia: 50 €

mezolift 003Ošetrenie nanolift gél

Inovatívna liftingová procedúra so silne regeneračným účinkom. Po tomto ošetrení je pleť nádherne vypnutá a omladená. Špeciálné zloženie prípravkov efektívne zvyšuje hydratáciu a stimuluje pleť k intenzívnej regenerácii. Procedúra Nanolift Gél zaručuje vysoko efektívny lifting, pružnosť a mladistvý vzhľad vašej pleti.

Odporúča sa: 6 ošetrení 1 x za týždeň. Výsledný efekt vydrží: 4 - 5  mesiacov (dodržať pitný režim pred a po ošetrení).

Cena ošetrenia: 50 €

mezolift 002Anti - akne laserové ošetrenie

Ošetrenie obsahuje antibakteriálné a čistiace látky je určené pre pleť so zvýšenou sekréciou kožného mazu a ku zvýšenej tvorbe komedónov. Táto procedúra zaručuje viditeľnú redukciu akné, pórov a mazových žliaz.

Odporúča sa: aktívne podporí hojivý a regeneračný proces po čistení pleti.

Cena ošetrenia: 1min/1 €