Pigmentové škvrny vznikajú na koži, keď je narušený mechanizmus pigmentácie a taktiež pri zvýšenej produkcii hormónu melanín. Pokiaľ sa melanín objavuje v nadmernom množstve, hromadí sa a na určitých miestach to vedie k vytváraniu pigmentových škvŕn. Cielený laserový impulz IPL svetla prehrieva pigmentové škvrny a tým ich následne odstraňuje.

ipl odstranenie pigmentovych skvrnFrekvencia a počet ošetrení: jednotlivé intervaly medzi sedeniami sú 3 - 4 týždne. Na trvale odstránenie týchto škvŕn je potreba 1 - 3 ošetrenia.

Výsledok: po absolvovaní doporučených ošetrení je možné dosiahnuť trvalé odstránenie pigmentových škvŕn. Ďalšou výhodou ošetrenia je aj stiahnutie rozšírených pórov a tón pokožky sa zjednotí.

Cena ošetrenia: tvár 30 - 60 €

(cena sa odvíja od veľkosti ošetrovanej plochy a je orientačná)

Odstránenie stareckých pigmentových škvŕn

Starecké škvrny vznikajú na koži, keď je narušený mechanizmus pigmentácie, vekom a taktiež pri zvýšenej produkcii hormónu melanín. Pokiaľ sa melanín objavuje v nadmernom množstve, hromadí sa a na určitých miestach to vedie k vytváraniu nepekných pigmentových škvŕn.

Cielený laserový impulz IPL svetla prehrieva pigmentové škvrny a tým ich následne odstraňuje.

Frekvencia a počet ošetrení: jednotlivé intervaly medzi sedeniami sú 3- 4 týždne. Na trvale odstránenie týchto škvŕn je potreba 2 - 4 ošetrenia.

Výsledok: po absolvovaní doporučených ošetrení je možné dosiahnuť trvalé odstránenie stareckých škvŕn.

Cena ošetrenia: 1 impulz  - 1,50 €

(cena sa odvíja od veľkosti ošetrovanej plochy)